Od 18. októbra 2021 sú cestujúci povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2

Od 11. októbra 2021 sú cestujúci v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica a Žiar nad Hronom povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2. V okrese Banská Štiavnica platí naďalej povinnosť používať rúško resp. inú alternatívu.

Od 4. októbra 2021 sú cestujúci v okresoch Detva, Krupina, Veľký Krtíš a Žarnovica povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2. V ostatných okresoch (Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Zvolen a Žiar nad Hronom) platí naďalej povinnosť používať rúško resp. inú alternatívu.

Od 27. septembra 2021 sú cestujúci v okresoch Brezno, Krupina, Veľký Krtíš a Žarnovica povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2. V ostatných okresoch (Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom) platí naďalej povinnosť používať rúško resp. inú alternatívu.

Od 20. septembra 2021 sú cestujúci v okresoch Banská Štiavnica, Brezno, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen a Žarnovica povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2. V ostatných okresoch (Banská Bystrica, Detva a Žiar nad Hronom) platí naďalej povinnosť používať rúško resp. inú alternatívu.

Od 13. septembra 2021 sú cestujúci v okrese Krupina povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2. V ostatných okresoch, v ktorých zabezpečujeme dopravnú obslužnosť platí naďalej povinnosť používať rúško resp. inú alternatívu.

Od 5. júla 2021 sú cestujúci povinní používať v autobuse rúško resp. inú alternatívu.

Od 31. mája 2021 sú cestujúci povinní používať v autobuse rúško resp. inú alternatívu, okrem okresu Banská Štiavnica, kde naďalej plati povinnosť používať respirátor triedy FFP2

Od 8. marca 2021 sú cestujúci povinní používať v autobuse respirátor triedy FFP2

Od 18. marca 2020 sa zakazuje cestovať v prostriedkoch prímestskej autobusovej dopravy bez rúška alebo inej vhodnej náhrady

Od 16. marca 2020 sa zakazuje cestovať v prostriedkoch MHD Brezno bez rúška

Od 16. marca 2020 sa zakazuje cestovať v prostriedkoch MHD Zvolen bez rúška

Od 16. marca 2020 sa zakazuje cestovať v prostriedkoch MHD Banská Bystrica bez rúška

!!! Opatrenia na ochranu vodičov a cestujúcich PAL !!!

Koronavírus – preventívne opatrenie SADZV

Základné informácie ohľadom KORONAVÍRUSU

Recommendations for people arriving from the areas of COVID -19 occurrence

Zdieľať tento článok

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest