Straty a nálezy

Človek je tvor zábudlivý a našim vodičom sa často stáva, že v autobusoch po tom ako cestujúci vystúpia nájdu neraz predmety a veci, ktoré majú hodnotu a ktoré určite niekomu z vás budú chýbať. Kľúče od domu, od auta, preukazy, doklady, platobné karty, peňaženky, okuliare… Všetko sú to síce predmety malé, bežné, no hlavne dôležité.

 Ak sa vám podarí zabudnúť či stratiť niečo v autobuse, nezúfajte. Stačí naozaj málo, a stratená vec sa môže dostať späť k vám.

Ako postupovať

  • Je dôležité odkladať si cestovný lístok. Máte na ňom napísané nielen číslo spoja, ktorým ste cestovali, ale tiež závod našej spoločnosti, ktorý tento spoj vykonáva a pre vás v danej chvíli najdôležitejší údaj a tým je OSOBNÉ ČÍSLO VODIČA, ktorý vás viezol. Na základe týchto indícií sa vie dispečer okamžite spojiť s vodičom, v ktorého autobuse ste svoju vec stratili .
  • Na stránke sadzv.sk máme zverejnené kontakty na dispečerov každého nášho závodu. Nájdete ich pod hlavičkou „Kontakty“.
  • Dispečerovi zreteľne nadiktujte číslo vodiča z lístka, aby sa s ním mohol spojiť. V prípade, že sa vec nájde, dispečer sa s vami dohodne na tom, kedy a kde si ju môžete vyzdvihnúť.

Pin It on Pinterest