Valentínsky express bude opäť premávať v Banskej Bystrici!

Láska je súčasťou každého z nás. Celý život jej venujeme značnú pozornosť. V jeden špecifický dátum sa však okolo nej točí celý svet. 14. február je totiž dňom sv. Valentína a zamilovaní  si pripomínajú svoju lásku rôznymi spôsobmi takmer na celom svete.

Valentín je tiež príležitosťou drobným darčekom anonymne prejaviť svoju náklonnosť k ľuďom, ktorých máme radi. Naša dopravná spoločnosť v roku 2022 pripravila pre svojich cestujúcich špeciálny Valerntínsky autobus, v ktorom sa nielen rozdávali malé darčeky, ale znela tiež dobrá hudba, spev a odohrávali sa tu krátke herecké etudy so spoločným menovateľom – LÁSKA.

Pre veľký úspech z vlaňajška tu máme dobrú správu: VALENTÍNSKY EXPRESS BUDE PREMÁVAŤ AJ V ROKU 2023!

V skorých ranných hodinách začne premávať autobus so špeciálnym valentínskym polepom na linkách MHD Banská Bystrica číslo 21/22. V doobedňajších hodinách vnesie do Banskej Bystrice „valentínskeho ducha“ a poslúži ako netypická fotostena, aby ste si mohli v ňom aj pri ňom urobiť zamilované fotografie na pamiatku.

Tie pravé prekvapenia prídu na odpoludňajších spojoch. Okrem malých pozorností pre našich cestujúcich máme pripravený aj sprievodný program, o ktorý sa tak, ako vlani, postarajú študenti  Fakulty dramatických umení Akadémie umení v Banskej Bystrici, ktorí vlani roztancovali a roztlieskali celý autobus.

Láska je veriť, láska je byť, láska je naše áno, láska je žiť. Láska je tu, láska je tam, láska je všade, láska je fajn. Láska je povraz, láska je bič, láska je všetko a celkom nič. Láska je krásna, láska je sen, láska je to, čo ja dať ti chcem. Nikdy ťa nestratiť, pri tebe stáť. Nikdy ťa nezradiť a navždy ťa mať.

CESTOVNÝ PORIADOK

Kedy a ako bude 14.2.2023 Valentínsky express premávať?

Ak si chcete zaspomínať, alebo ste zvedaví, čo sa vo Valentínskom expresse dialo minulý rok, kliknite na nasledujúce odkazy. Naozaj to nebol obyčajný autobus.

Valentínsky express 2022 – veľká fotogaléria

Valentínsky express 2022: Videogaléria

Valentínsky express 2022 – videoreport + ohlasy

Valentínsky express bol veľkým prekvapením pre cestujúcich v „Deň zaľúbených“

Fotogaléria

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest