Luxusné nočné autobusy v Japonsku sú vybavené súkromnými lôžkami na spanie

Autobusy Willer Express ReBorn ponúkajú prvotriedne sedadlá s väčším priestorom a súkromím na nočné cestovanie po Japonsku.

Cestovanie po Japonsku verejnou dopravou je obľúbené vďaka dobre prepojenej sieti leteckej dopravy a šinkansenu. Tieto možnosti však môžu byť drahé. V súčasnosti je k dispozícii nový dostupný spôsob cestovania, pri ktorom vôbec nemusia cestujúci obetovať svoje pohodlie. Tokijská autobusová spoločnosť Willer Express má niekoľko úžasných nočných autobusov, ktoré ponúkajú prepravovaným osobám vlastný spací box s ležadlom

Cestovanie nočným autobusom sa behom roka (ako sa tieto autobusy objavili) stalo obľúbeným spôsobom, akým sa veľa ľudí rozhodlo cestovať po Japonsku. Výhodou je, že sa dá takáto jazda výstižne naplánovať. Je to skvelá služba pre tých, ktorí majú málo času. Navyše ako hovorí reklamný slogan: ušetrite jednu noc na hoteli (namiesto toho zaplatíte za autobusový lístok). Hovorí sa tomu zaspať v Osake a prebudiť sa v Tokiu. 

Každý autobus ReBorn má 18 priestranných sklopných sedadiel s opierkou na nohy, opierkou krku, sklopným stolom, držiakom na poháre, dekou a elektrickou zásuvkou na nabíjanie všetkých mobilných zariadení.

Autobusom sa dá celkom ušetriť. Jednosmerná cesta shinkansenom z Tokia do Kjóta môže stáť najmenej 13 320 ¥ (jenov) za miesto bez miestenky. Cestovné autobusom ReBorn sa však začína od 6 900 ¥ na rovnakú cestu. Autobusy Reborn premávajú aj z Tokia do miest Nagoya, Niigata, Shiga a Wakayama.

Aj keď je cesta cez noc oveľa dlhšia – z Tokia do Kjóta trvá zhruba sedem až deväť hodín – tým, ktorí to skúsili to nevadilo S mimoriadne pohodlným autobusom ReBorn mohli totiž celú cestu prespať a prebúdzať sa svieži stovky kilometrov od Tokia.

Luxusné nočné autobusy v Japonsku sú vybavené súkromnými lôžkami na spanie

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest