Treehouse Podpoľanie – keď hľadáte úkryt „mimo civilizácie“

Tiež si niekedy prajete utiecť ďaleko a vysoko od ľudí, tam, kde ste len vy sami, cítite vôňu dreva a počúvate jemné tóny listov stromov? Kde Vás nikto a nič nevyrušuje, len krásna a v noci žiarivá, hviezdna obloha nad hlavou? Hľadáte miesto, kde budete vnímať len svojich milovaných za svitu sviečok? Miesto, kde budete len sami pre seba?

O tento pocit sa postará novinka pod úpätím Poľany.

Treehouse po celý rok

Dnešná doba je príliš uponáhľaná a aj keď sa snažíme, je veľmi ťažké spomaliť. Poznáme miesto, kde sa vám to podarí. Pod nohami vám praská drevo, sedíte vo výške stromov, cez ich konáriky Vás zohrievajú slnečné lúče tunajšej prírody. Vychutnajte si úžasné prostredie Treehousu Podpoľanie uprostred lesov s jedinečnými výhľadmi. Prežite chvíle vo svojej jedinečnosti. Pokiaľ ste v srdci dobrodruh a drieme vo Vás duša objaviteľa, potom je toto miesto taktiež určené aj vám. Miesto ponúka zážitkové chvíle vo výške stromov uprostred nádherného lesného prostredia Podpoľania.

Treehouse je v prevádzke počas celého roka. Nájdete ho uprostred lesa, približne 12 km od mesta Hriňová a 20 minút autom z dialnice R2. Výhľad na hory a doliny je určený pre štyri osoby, zamilovaným párom, ale aj rodinkám s deťmi, ktoré si túžia aspoň na chvíľočku oddýchnuť a uniknúť ruchu veľkomesta.

Treehouse je zariadený štýlovým dreveným nábytkom a modernými doplnkami. Nájdete v ňom pohodlnú manželskú posteľ zahalenú baldachýnom, zaujímavé jedálenské posedenie, rozkladaciu sedaciu súpravu ako aj umývadlo a suchú toaletu vo výške. V zariadení nechýbajú ani mäkučké deky a uteráky. Úplnú pohodu dotvárajú vyžarujúce romantické plamienky z krbu. Pri vstupe Vás očarí pohľad na strom – brezu, ktorý tvorí neoddeliteľnú súčasť interiéru.

V objatí prírody

Čerstvý letný vánok i vôňu lúčnych kvetov si môžete vychutnávať z výšky vonkajšieho posedenia. Príjemný chládok, ale aj ochranu pred ostrým poludňajším slnkom v letných mesiacoch vám poskytnú konáre stromov. V blízkosti sa nachádza ohnisko, kde si môžete niečo chutné opiecť alebo posedieť. Isteže Vás poteší aj milé stretnutie s veveričkou či zajačikom. Okrem príjemne strávených chvíľ budú zážitkové i raňajky. Vo Vami zvolenom čase vám bude doručený prútený košík plný dobrôt. Samozrejmosťou sú džúsy, čaj alebo voňavá káva.

Pustite sa aj do objavovania okolia. Prejdite sa lesom a nazbierajte si sladučké lesné plody či pravé dubáky. Zimné obdobie môžete využiť na chvíle strávené sánkovaním so svojimi ratolesťami hneď vedľa Treehousu alebo v neďalekých lyžiarskych strediskách do ktorých sa dostanete aj na lyžiach alebo bežkách. V okolí si môžete pozrieť rôzne zaujímavosti, čarokrásne lazy, navštíviť napr. Hriňovskú drevenicu prof. Štefana Nosáľa, zájsť k vodopádu Bystrô alebo v letnom období sa osviežiť na kúpalisku.

Viac informácií: ☎️tel. č. 0911 856 425, Treehouse Podpoľanie

Poloha

Obec: Bratkovica

GPS: 48.6097979, 19.6835876

Autobusové spojenie: linka 604454 – Zvolen – Detva – Hriňová – Látky – Kokava nad Rimavicou604448 – Detva – Kriváň – Hriňová – Detvianska Huta – Látky (Bratkovica)

Mapa: Klikni SEM, alebo na obrázok mapy

Treehouse Podpoľanie – keď hľadáte úkryt „mimo civilizácie“

Fotogaléria

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest