V Pakistane bol predstavený prvý 3-poschodový „limuzínový“ autobus na svete

Toto je najluxusnejšia verejná doprava, akú ste kedy videli. Ani biznis trieda v lietadle nie je taká pohodlná ako tento autobus. takéto reklamné slogany sprevádzajú autobus, o ktorom si dnes napíšeme viac.

Triple Decker Sleeper Limousine Plus prvej triedy, kráľ medzi autobusmi, bol predstavený v Pakistane . Toto je jediný autobus na svete s tromi poschodiami a miestami na spanie.

Prvé poschodie zaberá šesť VIP sedadiel so samostatnými dverami. V luxusnom boxe bude mať cestovateľ k dispozícii útulné kreslo, televízor so stereo systémom, osvetlený interiér, chladničku, stôl a dokonca aj telefón na kontakt s vodičom. Zážitok je porovnateľný s lietaním v biznis triede na Emirates.

Na druhom a treťom poschodí nie sú o nič menej luxusné miesta. Len stoja menej a cestujúci musia sedieť spolu. Pred zvedavými pohľadmi sa však môžu chrániť závesom.

Autobus má dokonca minibar s kuchyňou. Varenie prebieha v zadnej časti vozidla. Jedlo sa potom doručí cestujúcim.

Neuveriteľné cestovné

Unikátny autobus premáva z Islamabadu (hlavného mesta Pakistanu) do mesta Quetta. Podľa Google Maps trvá cesta 10 až 12 hodín. Kráľom autobusov sa môže odviezť ktokoľvek – lístok stojí 3 000 pakistanských rupií. V prepočte je to 10 Eur !!!

Foto: youtube, Hi-Tech Mail

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest