BarBus MAXI – superluxusný Párty autobus je obľúbeným „flámovacím“ vozidlom

Zvonku vyzerá ako obrnený kĺbový autobus. Ak vojdete dovnútra, vaše tušenie sa naplní. Napriek luxusnému interiéru v ňom spoznáte známu „harmoniku“ – Ikarus 280.

BarBus MAXI patrí petrohradskej spoločnosti, ktorá o ňom hovorí, ako o najluxusnejšom pojazdnom bare na svete.

Z Ikarusu BarBus

Pôvodne tento autobus premával v bežnej verejnej doprave. Dnes si ho objednávajú zákazníci, ktorí sa chystajú vyraziť v ruskom Petrohrade do mesta. BarBus MAXI sa stal stelesnením túžby každého, kto nevedel nájsť ideálne miesto na veľkolepú party pre seba a priateľov. Autobus zaručuje dostatočnú voľnosť, ponúka skvelú atmosféru a navyše s prenájmom iných barov až tak veľa nestojí. Autobus je dokonale pripravený na vyčíňajúcich zákazníkov. Ako sme už spomínali – zvonku pripomína obrnené vozidlo. Zvnútra každého prekvapí ergonomické využitie priestoru. Vnútri sa nachádza plne vybavený bar, tanečný parket a taktiež toalety. Nájdete tu aj časť, nazvanú zašívareň. Za príplatok sa dá priobjednať tiež personál poskytujúci rôzne služby. Okrem vodiča a barmana si môžete priplatiť za DJa, saxofonistu, kúzelníka, fotografa aj špeciálnu barmanskú šou.

Párty môže začať

Predstavte si, že nastupujete do autobusu, ktorý sa nijako nelíši od interiéru najlepších klubov. Červený koberec na podlahe, pohodlné kožené sedacie súpravy, sklenené stolíky, miesto na tanec alebo šou pri tyči a dokonca … bar! K tomu profesionálny zvukový systém a pútavé osvetlenie vo farbách dúhy. V párty autobuse nájdete všetko, čo potrebujete na zorganizovanie najlepšej párty.

BarBux MAXI funguje už niekoľko rokov. Je ideálnou voľbou na nespútané večierky. Celá cesta ním je veľmi pohodlná a milovníci zábavy sa ním môžu prepraviť na zvolené miesto. Vďaka skvelému vybaveniu autobus ani nemusia opustiť. Párty autobus, ktorý vás prevezie po Petrohrade a pritom vám poskytne všetky služby nočného baru sa prenajíma na 1,2, alebo 4 hodiny.

Párty autobus je veľkým lákadlom pre menšie akcie s blízkymi priateľmi. Autobusová plocha nie je taká veľká ako v kluboch, no napriek tomu sa teší veľkej obľube.

Párty autobusy sa najčastejšie požičiavajú na narodeniny, večierky a komornejšie ladené akcie.

Foto: bar-bus.ru, spb.zoon.ru, libymax.ru,

Fotogaléria

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest