Autobus premenený na originálne divadlo na kolesách ponúka cestujúcim jedinečnú formu zábavy

Ak vás niekedy zaveje vietor do amerického mesta Asheville, nenechajte si ujsť zážitkovú jazdu autobusom LaZoom Comedy. Iný taký na svete zrejme nenájdete.

Asheville

Asheville je krajské mesto Buncombe County v Severnej Karolíne. Nachádza sa na sútoku riek French Broad a Swannanoa a je najväčším mestom v západnej Severnej Karolíne a 11. najľudnatejším mestom štátu . Podľa sčítania ľudu v Spojených štátoch v roku 2020 malo mesto 94 589 obyvateľov, čo je nárast oproti 83 393 pri sčítaní ľudu v roku 2010. Mesto má prezývku „Land of the Sky“ (Nebeská krajina) a jeho motto je naozaj výstižné: „Kvalita služieb, kvalita života“. A nejde len o prázdne slová. Návštevník mesta sa tu cíti ako doma. Aj vďaka špeciálnemu autobusu, ktorý si dnes predstavíme.

LaZoom Comedy Tours

„Asheville je známe ako jedinečné malé mesto, kde sa hory prelínajú s podivnosťami. Niet miesta, ako je toto, a nikdy tu nebolo nič podobné ako LaZoom Comedy Tours! Preskúmajte mesto s divokými sprievodcami LaZoom Asheville Bus Tours a objavte živé, bijúce srdce Asheville. A k tomu bizarný zmysel pre humor! LaZoom si obľúbili miestni obyvatelia aj návštevníci. Nastúpte do autobusu a užite si jazdu svojho života!“ týmito vetami láka návštevníkov prevádzkovateľ Lazoom Tours na svojej stránke. K dispozícii je fialový autobus, ktorý mení svoj účel podľa potrieb. Tak ako sa v divadle menia kulisy.

City Comedy Tour

Čo píše turistický sprievodca? : Celomestské popoludňajšie a večerné prehliadky LaZoom sú najlepším možným úvodom do spoznávania  Asheville – aj keď tu žijete už roky! Naše historické a hysterické prehliadky mestom ponúkajú nehorázne zábavných sprievodcov, nevšedné komediálne scénky doplnené o špeciálne vystúpenia. Tiež množstvo informácií o Asheville a neuveriteľné výhľady na centrum. Ďalej zriedkavo vídanú, ale úžasne krásnu štvrť Montford, nehovoriac o rozvíjajúcej sa štvrti River Arts District! Takúto jazdu ste ešte nezažili. Je to ako vaudevillová šou na kolesách!

FENDER BENDER – Autobus s kapelou a pivom!

Čo píše turistický sprievodca? :  Ak milujete skvelú hudbu a neuveriteľné pivo, tento jedinečný zájazd si musíte dať! Spoznajte mesto piva USA tak, ako ste ho ešte nikdy nezažili! V autobuse hrajú živé miestne kapely, zatiaľ čo naši cestujúci starší ako 21 rokov spoznávajú tri miestne pivovary v Asheville. Vedúci zájazdu zabáva cestujúcich zábavnými faktami o miestnej pivnej scéne, ako aj o tom, čo je potrebné na výrobu niekoľkých chutí miestneho jantárového nektáru, ktorý sme si všetci zamilovali.

GHOSTED – Strašidelné komediálne turné

Čo píše turistický sprievodca? : Asheville po zotmení – mesto, ako ste ho ešte nevideli! Preskúmajte jeho zvláštnu, niekedy špinavú minulosť. Budete sa smiať! Budete kričať! Z našich strašidelných sprievodcov vám bude behať mráz po chrbte, keď budú odhaľovať záhady a rozprávať za vlasy pritiahnuté príbehy o škandáloch a dokonca aj o vraždách na našich pekných, ale občas aj krvavých uliciach! Vezmite si fotoaparát, pretože uvidíte duchov!

Lil Boogers – Detské komediálne turné

Čo píše turistický sprievodca? : Zábava pre celú rodinu vo veľkom fialovom autobuse! Vzdelávacie a zábavné LaZoom’s Kids‘ Comedy Tour predstavuje dokonalú kombináciu histórie Asheville a komédie zameranej na deti. Špeciálne pre deti vo veku 5-12 rokov. V autobuse sa dozviete o minulosti nášho mesta a pozriete si pamiatky v pravom LaZoom štýle – s našimi povestnými uletenými sprievodcami, veselými komediálnymi scénkami a rôznymi špeciálnymi vystúpeniami!

Miestnosť LaZoom

Pre hostí, ale aj pre domácich je po vystúpení z autobusu prichystaná  LaZoom Room. Tu sa konajú nočné komediálne predstavenia, bláznivé kalambúrové bitky, každoročný festival Fringe.

Zdroj & foto: LaZoom Tours

Fotogaléria

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest