Skibus 2024: Odvezte sa za dobrou lyžovačkou našimi autobusmi

Aj počas tohoročnej zimnej sezóny sú pre všetkých milovníkov bielych športov pripravené špeciálne zimné autobusy – Skibusy našej dopravnej spoločnosti. V spolupráci s OOCR Stredné Slovensko vás srdečne pozývame na upravené svahy strediska neďaleko Banskej Bystrice. Konkrétne na Donovaly a Šahchtičky. Bonusom tejto sezóny je aj Skibus z Kremnice na Skalku, ktorý prevádzkuje mesto Kremnica.

Zabudnite na preplnené parkoviská a nervy v kolónach. Doprajte si pohár vareného vínka na svahu. Odvezte sa ekonomicky a ekologicky do lyžiarskych stredísk SKIBUSMI,“ týmito slovami pozýva všetkých lyžiarov portál centralslovakia.eu, aby využili službu Skibusov.

SKIBUS BANSKÁ BYSTRICA – DONOVALY

Premáva v termíne od 5. januára do 15.marca počas piatkov na večerné lyžovanie o 15.40h zo železničnej stanice v Banskej Bystrici

Jazdí v termíne od 10. februára do 9.marca v soboty na ski-párty! o 17:10h zo železničnej stanice v Banskej Bystrici

Cestovné je 1,5€ pre jednosmernú a 2€ pre obojsmernú jazdu

Kapacita skibusu je 50 osôb

SKIBUS BANSKÝ BYSTRICA – ŠACHTIČKY

Premáva v termíne od 1. januára do 17. marca

  • 2x denne počas víkendov, sviatkov a školských prázdnin (vianočné prázdniny 1.1.-5.1. a jarné prázdniny v BB kraji 17.2.-25.2.)
  • o 8.10h a 12.10h zo železničnej stanice v Banskej Bystrici
  • cestovné je 1,5€ pre jednosmernú a 2€ pre obojsmernú jazdu
  • kapacita skibusu je 50 osôb

Skibusy nepremávajú v prípade nepriaznivého počasia. Aktuálnu situáciu si môžete pozrieť TU a na fb profile Central Slovakia.

Jazdy skibusov finančne podporilo Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky a Banskobystrický samosprávny kraj.

Skibus 2024: Odvezte sa za dobrou lyžovačkou našimi autobusmi

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest