V našich autobusoch sa opäť spievalo!

Pamätáte si ešte na to, ako sa vo februári v našich autobusoch banskobystrickej MHD spievalo a bavilo v rámci Valentína? Opäť sa to dialo v rámci prezentácie kultúry počas Dní mesta Banská Bystrica.

Dni mesta Banská Bystrica už tradične odštartovali Banskobystrické kultúrne leto. Podujatie sa uskutočnilo v dňoch od 16. do 19. júna 2022. Naozaj sa bolo na čo pozerať. Okrem toho musíme s radosťou poznamenať, že naše autobusy sa stali súčasťou deja spôsobom naozaj veľmi príjemným. Cestujúcich v MHD čakali kultúrne prekvapenia, ktoré im určite spríjemnili jazdu.

Poďakovanie

O tom, že to bol skvelý nápad, svedčí aj ďakovný list, ktorý sme dostali od pani Mgr. Zuzany Chrenkovej Srncovej z Odboru kultúry, športu a cestovného ruchu mesta Banská Bystrica a o ktorý sa s patričnou hrdosťou chceme podeliť. Stálo v ňom:

Dobrý deň milí partneri tohtoročných Dní mesta. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu na tohtoročnom happeningu Dní mesta, bez Vás by sa nám ho nepodarilo uskutočniť. Veríme, že sa aj k vám dostali ohlasy z uskutočnených Dní mesta, počas ktorých ožila celá Banská Bystrica. Veľmi si vážime, že ste nám vyšli v našich požiadavkách v ústrety a stali ste sa súčasťou tohto druhého najväčšieho podujatia po Radvanskom jarmoku v našom meste. Prajem vám všetko dobré, v lete hlavne veľa oddychu a verím, že budúci rok sa nám opäť podarí takáto úžasná spolupráca.

Video

Opísať atmosféru cestovania v „rozospievaných autobusoch“ je naozaj veľmi ťažké. Tak aspoň malá ukážka toho, čo sa dialo.

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest