ISIC

Žiadame držiteľov ISIC kariet, ktorí zatiaľ nemajú zriadenú virtuálnu dopravnú kartu SAD Zvolen a chcú ISIC karty využívať pre cestovanie v MHDBB alebo v MHDZV, aby sa zaregistrovali do e-shopu SAD Zvolen.

Držitelia ISIC kariet majú možnosť vybaviť si virtuálnu kartu aj pohodlne cez internet- online na webovej adrese https://sadzv.qrbus.me/account/login , kde je potrebné zaregistrovať sa a po schválení účtu a karty v časti „karty/identifikátory/pridať identifikátor“ zvoliť možnosť „karta verejnej dopravy“ a vyplniť SNR číslo, t. j. 17 miestne číslo, nachádzajúce sa na ISIC karte.

Po aktivácii virtuálnej karty je v e-shope v mobilnom telefóne automaticky dostupný QR kód (pod obrázkom virtuálnej karty prvá ikona vľavo), cez ktorý si môže zákazník kupovať lístky z kreditu karty vo vozidle MHD. QR kód musí byť zobrazený priamo z WEB-ovej aplikácie e-shop SAD Zvolen v mobile.

V prípade, že už na ISIC karte máte zakúpený časový lístok alebo kredit pre MHDBB a MHDZV, tento je možné preniesť na virtuálnu kartu len v dopravnej kancelárii v BB alebo vo ZV.

Zákazník môže QR kód alebo ISIC kartu využívať na cestovanie, ak má na virtuálnej karte kredit alebo zakúpený časový lístok.

 

V prípade potreby kontaktujte prosím eshop@sadzv.sk

Pin It on Pinterest