Na Facebooku máme 8000 fanúšikov

Dňa 6.6.2020 prekročilo počítadlo fanúšikov facebookového profilu našej spoločnosti číslo 8000. K tomu istému dňu sme mali 8531 sledovateľov.

K utilitám tvorby facebookového profilu patria zaujímavé nástroje, ktoré sú pomocníkom a akýmsi zrkadlom, ktoré nám ukazuje, či to, čo robíme, robíme správne. Z nich sme sa napríklad dozvedeli, že najväčšie jadro našich fanúšikov tvoria muži vo veku 35 – 44 rokov:

Potešilo nás, že za obdobie od 11.5. do 7.6. 2020 si pozrelo naše príspevky takmer 300 000 ľudí a čo je ešte lepšie, 32 601 z nich naše príspevky buď zdieľalo, alebo komentovalo, alebo im proste dalo „LIKE“. To všetko za jeden jediný mesiac:

Facebook tiež porovnáva stránky podobného zamerania v regióne, kde naša spoločnosť sídli a porovnáva ich v rámci obsahu, počtu fanúšikov, tvorby príspevkov aj interakcií. Dlhodobo si držíme prvú priečku v úspešnosti:

Pre nás sú fanúšikovia veľmi dôležití a tak, ako po každej tisícke, aj pri príležitosti zdolania osemtisícovky sme pre nich vytvorili krátke video:

Zobraziť na Facebooku

Pin It on Pinterest