Je skvelé mať super cestujúcich

Za 30 mesiacov existencie facebookového profilu Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s. sme nielenže získali tisícky fanúšikov z celého sveta, ale navyše s nimi intenzívne komunikujeme, pretože mnohí nám posielajú skvelé fotografie, podelia sa o zážitky či pridajú nejaký námet na reportáž. Aj vďaka nim to na našom profile žije.

Teší nás, že veľkú skupinu  fanúšikovskej základne tvoria cestujúci z našich autobusov. V rámci vzájomnej interakcie dokážeme virtuálne zdieľať množstvo radostí aj starostí a hlavne posúvať vzťah občan – verejná doprava na novú úroveň.

Obzvlášť poteší, ak sú medzi nimi ľudia, ktorý dokážu brať život s nadhľadom a ktorých nezaskočili okolnosti ostatných mesiacov, ako napríklad pani Annie, ktorá nám poslala fotografiu svojho rúška, dokonale zladeného s našim autobusom so špeciálnym polepom. K fotografii napísala: „Nechala som sa inšpirovať.“

Samozrejme, že sme sa za fotografiu poďakovali, zverejnili sme ju na Facebooku a pani Annie sme odpísali, že na rozdiel od iných profilov na FB sme tak trochu odlišní, nakoľko nie nepodstatnú časť obsahu tvoria samotní fanúšikovia. Vzápätí prišla odpoveď:

A takto to má byť. Pozitívne veci v živote neprídu nikdy samé od seba. Skladajú sa s tisícok čriepkov nášho správania. Pozitivizmus síce neznačí absenciu problémov, ale je základom silnej viery v to, že sa s nimi dokážeme vysporiadať. Slová pani Annie sú toho dôkazom… A, samozrejme, aj jej špeciálne rúško. 

P.S.: Na Facebooku máme medzi fanúšikmi nielen našich cestujúcich, ale široké spektrum ľudí, s ktorými tiež živo komunikujeme. Nedávno potešil napríklad takýto komentár:

Čo dodať – aj my ĎAKUJEME. 

 

 

Zobraziť na Facebooku

Pin It on Pinterest