12 metrov dlhý darček

▶️ Včera 7.4.2021 sa Banskobystrický samosprávny kraj prostredníctvom médií pochválil a spolu s humanitárnou organizáciou Adra predstavil autobus Karosa C954E v špeciálnej úprave.
Autobus čaká nová misia: stal sa mobilnou očkovacou jednotkou, ktorá dokáže prísť aj do tých najodľahlejších oblastí a pomôže ľuďom, ktorí sa nevedia dostať do očkovacích centier, vrátane tých, ktorí sú imobilní.
💝 Naša spoločnosť Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s. je hrdá na to, že mohla prispieť jedným z našich autobusov k tomuto projektu.
Linkový autobus bol pred časom poskytnutý formou daru spoločnosti Adra, ktorá ho nazvala HELP BUS – autobus upravený ako špeciálne vozidlo s ambulanciou pre testovanie a vakcináciu priamo v teréne. Na webovom odkaze https://www.adra.sk/help-bus-k-dispozicii/ môžete nahliadnuť do prestavby autobusu a pozrieť si jeho terajšiu podobizeň.
👉So spomenutým darom, autobusom Karosa C954E, ste sa počas jeho pôsobenia v spoločnosti Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s. určite mnohí z vás zviezli, pretože premával na linkách od Bratislavy po Námestovo. Teraz sa stal súčasťou projektu, ktorého úlohou je chrániť to najcennejšie čo máme, ľudský život.
Sme radi, že sme mohli pomôcť.
Viac o projekte sa môžete dočítať tu: https://www.adra.sk/help-bus/
Zobraziť na Facebooku

Pin It on Pinterest