Odvezte sa na Šachtičky za dobrou lyžovačkou našim Skibusom

Aj počas tohoročnej zimnej sezóny je pre všetkých milovníkov bielych športov pripravený špeciálny zimný autobus – Skibus našej dopravnej spoločnosti. Dopraví vás do lyžiarskeho strediska Šachtičky.

V spolupráci s OOCR Stredné Slovensko vás srdečne pozývame na upravené svahy strediska neďaleko Banskej Bystrice.

Banská Bystrica-Šachtičky

Skibus Banská Bystrica-Šachtičky vás zavezie do prímestského strediska  Šachtičky, ktoré ponúka široké možnosti zimných radovánok pre náročných lyžiarov aj pre rodiny s deťmi. Upravovanými bežkárskymi trasami je toto stredisko spojené s Donovalmi.

Skibus z Banskej Bystrice na Šachtičky premáva od 15. januára do 13. marca 2022 počas víkendov, sviatkov a jarných prázdnin v Banskobystrickom kraji. Kapacita autobusu je 50 osôb a premáva 2-krát denne v oboch smeroch. Vzhľadom k plánovaným pozastaveniam prevádzky lyžiarskeho strediska kvôli zlým snehovým podmienkam, sledujte stránku  Šachtičky.

Grafikon a prepravné podmienky

Cestovné pre Skibus je 1,50€ pre jednosmernú a 2€ pre obojsmernú jazdu.

Skibus bude premávať iba v prípade priaznivej pandemickej a meteorologickej situácie. Prosíme cestujúcich, aby rešpektovali aktuálne protiepidemiologické opatrenia a aby počas celej jazdy mali prekryté horné dýchacie cesty. Aktuálne informácie o premávaní Skibusu sledujte na FB stránke OOCR Stredné Slovensko.

Grafikon Banská Bystrica – Šachtičky <<< Klikni pre zobrazenie

Foto: Jozef Brzula, OOCR Stredné Slovensko

Odvezte sa na Šachtičky za dobrou lyžovačkou našim Skibusom

Zdieľať tento článok

Pin It on Pinterest